Redaktor naczelny serwisu SportoweBlogi. W wolnym czasie kopie piłkę w klasie okręgowej, lubi filmy fantastyczne. Dużo czasu poświęca na działania społeczne w klubie z którym związany jest od dziecka. Nie lubi pisać, ale nieźle mu to wychodzi dlatego podjął się zadania na SportowychBlogach. Sport to jego pasja, szczególnie ten w wykonaniu lokalnym i amatorskim. 

Puchar Starosty Rawskiego dla GLKS-u

2019.07.14 GLKS Wołucza 5:1 Wola Wola Chojnata
W meczu finałowym o Puchar Starosty Rawskiego spotkały się drużyny GLKS-u Wołucza oraz Wola Wola Chojnata. Mecz zapowiadał się bardzo interesująco, a dodatkowa okoliczność dodawała mu charakteru. Po 8 latach z pracy z klubem pożegnać się miał dotychczasowy trener Waldemar Stasiewicz.
543 odsłon
0 komentarze

Wola Wola Chojnata uległa w dogrywce!

2019.07.14 GLKS Wołucza 5:1 Wola Wola Chojnata
W niedzielę 14 lipca w Wołuczy rozegrano spotkanie finałowe w rozgrywkach o Puchar Starosty Rawskiego. Naprzeciwko siebie stanęły GLKS Wołucza (Skierniewicka Klasa Okręgowa) i Wola Wola Chojnata (Skierniewicka Klasa A).
663 odsłon
0 komentarze

Sobpol Konopnica nie podołała w półfinale

2019.07.07 GLKS Wołucza 4:0 Sobpol Konopnica

 W miniony weekend w Półfinale Pucharu Starosty spotkały się drużyny LKS Sobpol Konopnica oraz GLKS Wołucza. Mimo iż drużyna z Konopnicy była skazana na porażkę, nie zamierzała łatwo się poddawać.

597 odsłon
0 komentarze

Pierwszy półfinał dla GLKS Wołucza

2019.07.07 GLKS Wołucza 4:0 Sobpol Konopnica

Półfinały Pucharu Starosty Rawskiego, już za nami. W pierwszym meczu zmierzyły się drużyny GLKS Wołucza oraz LKS Sobpol Konopnica. W meczach pucharowych najmniejsze potknięcie eliminuje cię ze zdobycia najważniejszego celu.

969 odsłon
0 komentarze

Korona Stary Dwór nie sprawiła niespodzianki!

2019.07.07 Korona Stary Dwór 0:2 Wola Wola Chojnata
W półfinale Pucharu Starosty Rawskiego, Korona Stary Dwór musiała uznać wyższość dzisiejszego rywali tj. Woli Wola Chojnata. Mimo iż Korona była zespołem niżej notowanym, nie stała na straconej pozycji.
701 odsłon
0 komentarze

Wola Wola Chojnata w Finale Pucharu Starosty Rawskiego 2019

2019.07.07 Korona Stary Dwór 0:2 Wola Wola Chojnata
W pierwszą niedziele lipca Wola Wola Chojnata rozegrała mecz w ramach rozgrywek o Puchar Starosty Rawskiego. Spotkanie zostało rozegrane o godzinie 14:00 w Wołuczy, a przeciwnikiem Woli była Korona Stary Dwór.
771 odsłon
0 komentarze

Logowanie