Najczęściej zadawane pytania - SportoweBlogi.pl


Czy prowadzenie bloga jest darmowe?

Tak! Jest i będzie darmowe. Właściciel serwisu nie przewiduje żadnych opłat z tytułu prowadzenia bloga.

Cheerliderka

Czy blog może prowadzić więcej niż jedna osoba?

Im więcej osób tym lepiej. Najlepiej gdy jednego bloga prowadzi pięciu Autorów. Więcej na ten temat dowiesz się w sekcji Dlaczego blogi?

Czy jeden Autor może publikować na kilku blogach?

Jest to opcja niezalecana. Bardzo szybko może się okazać, że się wypaliłeś i nie wiesz o czym pisać. Lepiej koncentrować się na jednym blogu. Więcej na ten temat dowiesz się w sekcji Dlaczego blogi?

Mam zobowiązania wobec sponsorów. Czy mogę dodawać ich reklamy na blogu?

Sport opiera się na dotacjach od sponsorów. Na dole każdego wpisu możesz umieścić 1 baner z logiem sponsorów, wzbogaconych o link do ich strony.

Ile zarobię na jednym artykule?

Wszystko zależy od tego jak dużo artykułów już napisałeś. Zasady wynagrodzenia znajdziesz w naszym Regulaminie, tutaj natomiast szczegółowy Program Prowizji.

Czy mogę zrezygnować z prowadzenia bloga?

Nie rezygnuj! Nawet jeżeli dziś nie masz czasu, albo pokłóciłeś się z Prezesem w klubie. Za pół roku będziesz żałował tej decyzji. Najlepszym rozwiązaniem jest przekazanie bloga innej osobie. A gdy emocje opadną lub znajdziesz więcej czasu z przyjemnością będziesz mógł powrócić.

Czy mogę wykorzystywać własne artykuły zamieszczone w serwisie SportoweBlogi.pl. Na swoim nowym blogu?

Ty jesteś właścicielem materiałów zamieszczanych w Serwisie SportoweBlogi.pl. Z doświadczenia wiemy, że im więcej piszą tym lepiej. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest dodawanie informacji w na dwóch blogach i podlinkowanie nowego bloga w profilu na SportoweBlogi.pl

Czy mogę umieścić na blogu artykuły ze swojego starego bloga?

Zadaj sobie pytanie czy artykuły są aktualne? Nie ma sensu przenosić wpisów z przed dwóch lat. Lepiej na starym blogu powiadom wszystkich o dołączeniu do SportowychBlogów i umieść link do nowego Bloga.

Nie mam 18 lat, czy mogę prowadzić bloga?

Nie musisz być pełnoletni aby bawić się w Redaktora. Wielu znanych blogerów zaczynało bardzo wcześnie. Pamiętaj tylko że twój blog nie może być nastawiony na zarabianie.